Dalaman Havalimani

Anasayfa / Teslimat Noktalarımız / Dalaman Havalimani
GRSCard / İndirim Kuponu Girişi   
  • GRSCard No

  • İndirim Kuponu

GRSCAR Dalaman Havalimanı
Araç Kiralama Ofisi - 444 9 505

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile uygun fiyata kirala, Turizmin Başkenti tadını çıkar!

Ülkemizin turizm konusunda dünyaya mal olmuş en güzel ilçelerinden Dalaman’ın güzelliklerini Grscar farkıyla kiraladığınız kiralık araçla çıkarın. Dalaman doğal güzellikleri, eşsiz denizi, tarihi mirasları, yüzlerce meyve bahçesi ve çeşidiyle , doğanın her renk ve tonunu barındıran cennet köşesidir.
 

Dalaman'da Nereleri Görmeliyim?

Dalaman doğal ve tarihi mirasıyla size gezilmesi gereken bir çok yer ve fırsat sunmaktadır. Bunları sizler için başlıca sıralayacak olursak ; Dalaman Tren garı, Antik Demirciler Çarşısı, Hippokome Antik Kenti, Lissai, Tlos Antik Kenti, Kocagöl, Kille Koyu, Sarsala Koyu, Dalaman Çayı ve Sarıgerme Plajı gibi bir çok eşsiz
 

Dalaman'da Neler Yemeliyim?

Dalaman lezzet konusunda da doğasının ve deniz ürünlerinin çeşitliliğiyle eşsiz lezzetler sunmaktadır. Tadına bakmadan dönmeyin dediğimiz lezzetlerini sizler için sıraladık. Deniz Börülcesi, Mavru Kefali, Mavi Yengeç, Sılcan Yoğurtlaması, Yayın Balığı ve Eşsiz meyve çeşitleriyle sizleri bekliyor.


Dalaman'da Yapılan Kültür Sanat Etkinlikleri Nelerdir?

Dalaman’da özellikle yaz sezonunda çok sayıda kültür sanat etkinliği olmaktadır. Turizm odaklı sağlanan bir çok kültür sanat etkinliğini Dalaman Belediyesi öncülüğünde ve bölge otelleri katkı sağlamaktadır. Ayrıca bölge de bulunan antik kent bakım ve muhafaza işlemleri de Turizm Bakanlığı tarafından sağlanmaktadır. Yaz döneminde pek çok sergi, konser ve tiyatro etkinliğine katılabilirsiniz.


 

Dalaman'da Görülmesi Gereken Tarihi Yerler Nerelerdir?
 

 Dalaman doğal tarih mirası açısından da çok önemli bir noktamızdır. Tarihi Dalaman Tren Garı, Antik Demirciler Çarşısı, Hippokome Antik Kenti, Lissai ve Tlos Antik Kenti görüşmesi gereken tarihi yerlerin başında gelmektedir. Birçok uygarlığın mirası olan bu noktaları görmeden ve kültürel mirasları hakkında bilgilenmeden gitmemenizi tavsiye ederiz.