Adana Havalimanı

Anasayfa / Teslimat Noktalarımız / Adana Havalimanı
GRSCard / İndirim Kuponu Girişi   
  • GRSCard No

  • İndirim Kuponu

GRSCAR Adana Havalimanı 
Araç Kiralama Ofisi - 444 9 505

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile uygun fiyata kirala, Adana'nın güzelliklerini keşfet!
Adana, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan ve ülkenin önde gelen ticaret ve kültür merkezlerindendir. Adana'da gezmek, şehrin ve yemeklerin tadını çıkarmak için kente gelebilir ve kentte tüm bu güzellikleri keşfetmek için size en uygun aracı, uygun fiyata ve düşük kilometreli olarak kiralayabilirsiniz.

Adana'nın tarihi 3.000 yıl öncesine kadar dayanmakta olup, yapılan arkeolojik araştırmalar sonucunda Paleolitik Çağ'a uzanmaktadır.

Adana'da Nereleri Görmeliyim?
Adana'da görülmesi gereken yerler için öncelikle kendinize bir liste hazırlamalısınız, daha sonra hazırlamış olduğunuz yerleri gezmek için aracınızla mı geleceksiniz bunu kendinize sormalısınız. Aracınız yoksa, Adana'da size en uygun aracı, düşük kilometreli ve uygun fiyata kiralayabilirsiniz.

Adana'da gezilecek yerler için oluşturduğunuz listede; Anada Merkez Camii, Taş Köprü, Varda Köprüsü, Seyhan Barajı, Anavarza Ören Yeri, Kapikaya Kanyonu, Kozan Kalesi, Ulu Camii ve Külliyesi, Yılan Kale, Yağ Cami, Bebekli Kilise, Belemedik Vadisi, Tarihi Roma Köprüsü, Karaisalı Dokuzoluk Kanyonu mutlaka bulunmalıdır.

Adana'da Neler Yemeliyim?
Adana'da neler yenilmeli sorusuna halk arasında ilk akla gelen cevap Adana kebabıdır. Yenmesi gerekenler listenizde daha sonra; lahmacun, analı kızlı çorbası, mumbar, kırkkat, bici bici, sarı burma, kaynar, misis ayranı, aşlama, karakuş, kamhi çorbası, fellah köftesi, içli köfte, kedi batmaz, kaz başı bulunmalıdır.

Adana'da Yapılan Kültür Sanat Etkinlikleri Nelerdir?
Kentte çeşitli kültür sanat etkinlikleri düzenlenmektedir. Düzenlenen etkinliklerin başında; Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, Uluslararası Adana Film Festivali, Adana Tiyatro Festivali, Tapan Kültür Festivali, İnderesi Yayla Şenlikleri, Altın Koza Film Festivali gelmektedir.

Adana'da Görülmesi Gereken Tarihi Yerler Nerelerdir?
Adana'da görülmesi gereken tarihi yerlere ulaşım için bir aracınız var mı? Aracınız yoksa size en uygun aracı, düşük kilometreli ve uygun fiyata kiralamalısınız.

Görülmesi gereken tarihi mekanlar için listenize yardımcı olacak olursak; Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Çarşı Hamamı, Adana Arkeoloji Müzesi, Adana Kalesi, Adana Taş Köprü, Yılanlı Kale, Misis Antik Kenti kentte görülmesi gereken tarihi yerler arasındadır.

Adana'nın tadını kiralayacağınız araç ile rahatça çıkarabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde araç kiralamak için GrsCar Araç Kiralama Ofisimize uğrayabilir, çağrı merkezimiz ya da web sitemizden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Geniş araç filomuzla Adana'da sizleri bekliyoruz.