Ankara Esenboğa Havalimanı

Anasayfa / Teslimat Noktalarımız / Ankara Esenboğa Havalimanı
GRSCard / İndirim Kuponu Girişi   
  • GRSCard No

  • İndirim Kuponu

GRSCAR Ankara
Araç Kiralama Ofisi - 444 9 505

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile uygun fiyata kirala, Başkent Ankara'nın tadını çıkar!
Ankara, Türkiye'nin başkentidir. Nüfus bakımından oldukça kalabalık olup Türkiye'nin en kalabalık ikinci şehridir. Ankara'da gezmek ve şehrin tadını çıkarmak için uygun fiyata düşük kilometreli aracınızı kolayca kiralayabilirsiniz.

Ankara, İç Anadolu Bölgesi'nde yer almakta ve Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir'e komşudur. 1923 yılında Ankara başkent ilan edildikten sonra hızla gelişmiş ve canlanmıştır. Ekonomisi şuanda ticaret ve sanayiye dayanmaktadır. Ankara çok uzun yıllar önce bir çok medeniyeti barındırmıştır.

Kışları oldukça soğuk ve yağışlı olan Ankara için araçlar ona uygun lastiklerle donatılmış ve her türlü zorluğa karşı önlemleri alınmıştır.

Ankara'da Nereleri Görmeliyim?
Bir aracınız varsa Ankara'da görebileceğiniz çok yer var. Eğer aracınız yoksa uygun fiyata ve düşük kilometreli aracınızı kolayca kiralayabilir ve Ankara'nın tadını çıkarabilirsiniz. Siz sadece gideceğiniz yerleri belirleyin.

Ankara'ya geldiğinizde gezilecek yerler listenize; Anıtkabir, Eski Meclis, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Atatürk Orman Çiftliği, Atakule, Beypazarı, Çatalhöyük, Kızılcahamam gibi önemli yerleri mutlaka eklemelisiniz ve gitmelisiniz.

Ankara'da Neler Yemeliyim?
Ankara'yı ziyaret ettiğinizde yemek konusunda olmazsa olmazlarınız olmalıdır. Ankara tava, saç kavurma, orman kebabı, çubuk turşusu, Ankara döneri ve Ankara kurusunu tatmadan dönmemenizi tavsiye ederiz. Unutulmaz lezzetler tadacağınız başkenti mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Ankara'da Yapılan Kültür Sanat Etkinlikleri Nelerdir?
Ankara, kültür sanat etkinliklerinde İstanbul'dan sonra önemli bir yere sahiptir.  Festivaller, konserler, sergiler, toplantılar, opera, bale, bienaller… Ankara için önemli etkinlikler arasında Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın konserleri, Ankara Uluslarası Film Festivali, Ankara Caz Festivali, Ankara Tiyatro Festivali gibi etkinlikler yer almaktadır.

Ankara'dan dönmeden önce bir dönem Ankara2nın en büyük sineması olma özelliğini taşıyan ve şimdi Devlet Tiyatrolarına devredilen Akün Sahnesinde bir tiyatro oyununu mutlaka izlemelisiniz. 

Ankara'da Görülmesi Gereken Tarihi Yerler Nerelerdir?
Ankara'da görülmesi gereken tarihi yerler için aracınız yoksa uygun fiyatlı araç kiralamaya ne dersiniz? Uygun fiyatlı ve düşük kilometreli aracınızla Ankara'da tarihi yerleri konforlu aracınızla gezebilirsiniz.

Ankara için tarihi yerler listenizde; Kocatepe Camii, Ankara Etnografya Müzesi, Ankara Kalesi en baş sıralarda yer almalıdır.

Ankara'nın tadını Esenboğa Havalimanın kiralayabileceğiniz uygun fiyatlı, düşük kilometreli aracınızla çıkarabilirsiniz. Kolay ve hızlı bir şekilde araç kiralamak için GrsCar Araç Kiralama Ofisimize uğrayabilir, çağrı merkezimiz ya da web sitemizden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Geniş araç filomuzla Ankara'da ve Ankara Esenboğa Havalimanı'nda sizleri bekliyoruz.