Batman Havalimanı

Anasayfa / Teslimat Noktalarımız / Batman Havalimanı
GRSCard / İndirim Kuponu Girişi   
  • GRSCard No

  • İndirim Kuponu

GRSCAR Batman

Araç Kiralama Ofisi - 444 9 505

GRSCAR'dan aracını kolayca ve uygun fiyata kirala, Batman'ın tadını çıkar!
Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan şehrimiz Batman Dicle’nin geçtiği ve toprağında tarih kokan geçmişi ile Hasankeyf antik kenti ile yüzler aşkın mağaralarıyla çeşitli tarihsel anıtlarıyla bir doğal güzelliktir.

Batman'da Nereleri Görmeliyim?
Batman’da gezilecek olan yerler için liste yapmalısınız! Öncelikle aracınızı uygun fiyata kiralamalısınız. Uygun fiyata kiraladığınız araçla; Hasankeyf, Hallan Çemi Höyüğü, Kozluk Hezo Kalesi, Kandil Kalesi, Bozikan Kalesi, Pertkükan Kalesi, Dara Mezopotomya Harabeleri’ ni listenizde mutlaka bulundurmalısınız!

Batman'da Neler Yemeliyim?
Batman Güneydoğu’nun kendine özgü lezzetli sofrasıyla temel kaynaklarını et ve süt ürünlerinin yanı sıra hamur işlerinden oluşmaktadır. Lezzetli mi lezzetli et yemekleri, Batman usulü içli köfte , kaburga dolması, şam böreği, mumbar dolması, perde pilavı, tandır ekmeği, kışlık dolma, tırşık, yoğurtlu leben, yayla çorbası, ayran çorbası ve havdel tatlısı bulunmaktadır.

 

Batman’da Yapılan Etkinlikler Nelerdir?
Sason Çayı’nda Mart ve Nisan aylarında rafting ve diğer etkinlikler için oldukça güzel ortam mevcuttur. Bunun yanı sıra dağcılık ve sportif olta balıkçılığı gibi etkin aktiviteler de yer almaktadır. Batman Hasankeyf Kültür Sanat Festivali, Ceviz ve Bal Festivali, Mereto Yaylası Helkis Şenlikleri gibi yöresel festivallere de konukluk etmektedir

Batman'da Görülmesi Gereken Tarihi Yerler Nerelerdir?
Mezopotamya’ nın derin izlerini taşıyan Dicle’nin kenarında olan birçok devlete ev sahipliği yapmış Hasankeyf ve tüm bu güzellikleri keşfetmeniz ve kolayca ulaşım sağlamanız için sizleri GRSCAR Araç Kiralama ofisimize bekliyoruz. İster internetten ister telefonla da aracınızı kolay ve uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Uygun fiyat ve düşük kilometreli araçlarımız Batman’da sizleri bekliyor.