Bayburt Merkez

Anasayfa / Teslimat Noktalarımız / Bayburt Merkez
GRSCard / İndirim Kuponu Girişi   
  • GRSCard No

  • İndirim Kuponu

GRSCAR Bayburt
Araç Kiralama Ofisi - 444 9 505

GRSCAR'dan aracını kolayca ve uygun fiyata kirala, Bayburt’un tadını çıkar!

Bayburt, Doğu ve Güneydoğusunda Erzurum, batısında Gümüşhane, kuzeyinde Trabzon ve Rize, güneyinde Erzincan illeri ile çevrili Anadolu'nun kuzey-doğusunda Çoruh nehri kenarında bulunan ve birçok tarihi eserleri günümüze kadar getiren mütevazi bir ilimizdir.

Bayburt’ta Nereleri Görmeliyim?
Bayburt’ta gezilecek olan yerler için liste yapmalısınız! Öncelikle aracınızı uygun fiyata kiralamalısınız. Binlerce yıllık geçmişi ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapan Bayburt , Çoruh Nehri’nden ve binlerce yıl İpek Yolu üzerinde bulunduğu konumuyla önemli yer edinen doğal güzellikleriyle, mağara ve yaylalarıyla keşfedilmeyi bekliyor.

Bayburt Kalesi, Dede Korkut Türbesi, Sarıkayalar Şelalesi, Aydıntepe Yer Altı Şehri, Helva Köyü, Bent Hamamı ve bir çok tarihi mirasa ev sahipliği yapan bu ilimizin keyfini ve tadını çıkarmak için uygun fiyatla yüksek model araçları GRSCAR farklıyla www.grscar.com üzerinden kiralayabilirsiniz.

Bayburt’ta Neler Yemeliyim?
Bayburt kendine özgü sofrasıyla oldukça lezzetli mutfağı ile karşılamaktadır. Kesme çorbası, tatlı çorba, kara pancar yemeği, ekşi lahana yemeği , gacaloş, lor dolması, yalancı dolma, herse, Bayburt tava, içli kete, tel helva, süt böreği, bulunmaktadır