Erzurum Havalimanı

Anasayfa / Teslimat Noktalarımız / Erzurum Havalimanı
GRSCard / İndirim Kuponu Girişi   
  • GRSCard No

  • İndirim Kuponu

GRSCAR Erzurum Havalimanı
Araç Kiralama Ofisi - 444 9 505

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile kirala, Erzurum'un tadını çıkarmak için geç kalma!
Erzurum, Doğu Anadolu'nun en büyük üçüncü ilidir. Son zamanlarda kış sporları tesisleriyle ön plana çıkmaktadır. Erzurum'da kış sporlarının tadını çıkarmak, tarihi yerleri görmek için erken rezervasyon seçeneğiyle uygun fiyata ve düşük kilometreli aracınızı kiralayabilir ve konforla gezebilirsiniz.

Erzurum, önemli uygarlık ve medeniyet merkezlerine yakın olması nedeniyle Anadolu'da en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Yapılan kazı çalışmalarındaki kalıntılar yontma taş devrine kadar uzanmaktadır. Ayrıca yapılan kazı çalışmaları sonucunda Erzurum'un İlk Tunç Çağı'nda Karaz Kültürü'nün merkezi konumunda olduğu ortaya çıkmıştır.

Erzurum'da Nereleri Görmeliyim?
Erzurum konumu ve coğrafi koşulları nedeniyle görülecek birçok yere sahiptir.  Erzurum'a hangi ulaşım aracıyla geleceğinize karar verdiniz mi? Erzurum'da uygun fiyata ve düşük kilometreli araç kiralayabileceğinizi hatırlatalım.

Uygun fiyata kiralamış olduğunuz konforlu aracınızla gezeceğiniz yerler için mutlaka önceden bir liste oluşturmalısınız. Palandöken Dağı, Çifte Minareli Medrese, Erzurum Kalesi, Erzurum Müzesi, Tortum Gölü listenizde bulunmalıdır. Kayak severler için özellikle Palandöken mutlaka listenin en başında olmalıdır, kış sporlarında Palandöken önemli merkezlerdendir.

Erzurum'da Neler Yemeliyim?
Erzurum'da neler yemeliyim sorusuna en güzel cevap Erzurum Cağ Kebabı'dır. Farklı sunumlarla çoğu yerde bulabilirsiniz. Ayrıca kadayıf dolması ve güveç Erzurum'da mutlaka yemeniz gereken yemeklerdendir.

Erzurum'da Yapılan Kültür Sanat Etkinlikleri Nelerdir?
Erzurum'da kültür sanat etkinliklerinden daha önemlisi kış sporlarıdır. Kış sporlarına verilen önemle birlikte Erzurum Palandöken'de olimpiyatlar düzenlenmektedir. Her sene farklı ülkelerden gelen sporcular burada yarışmaktadırlar.

Kış olimpiyatları döneminde Erzurum'da bulunmak ve izlemek istiyorsanız mutlaka kalacak yerinizi ve aracınızı önceden rezervasyon yaptırmalısınız. Erken rezervasyon ile aracınızı uygun fiyata kiralayabileceğinizi ve kiraladığınız aracın kış şartlarına uygun olduğunu hatırlatmak isteriz.

Erzurum'da Görülmesi Gereken Tarihi Yerler Nerelerdir?
Erzurum'da görülmesi gereken tarihi yerler için mutlaka bir aracınız olmalıdır. Erzurum'a geldiğinizde aracınız yok ise uygun fiyata, düşük kilometreli ve Erzurum şartlarına uygun bir araç kiralamalısınız.

Tarihi yerleri gezmek için önceden internetten veya daha önce Erzurum'u görenlerden bilgi edinmelisiniz. Sonrasında kendinize bir liste oluşturmalısınız. Listenizde ise; Pasinler Kaplıcası, Erzurum Atatürk Evi, Çifte Minareli Medrese, Erzurum Ulu Camii, Yakutiye Medresesi, Tortum Gölü, İstanbulkapı, Nene Hatun Milli Parkı, Erzurum Saat Kulesi, Öşvank Kilisesi, Lalapaşa Camii, Rüstempaşa Bedesteni, Azizye Tabyası, Çobandere Köprüsü, Üç Kümbetler, Erzurum Kalesi mutlaka listenizde bulunması gerekenler arasında yer almalıdır.

Erzurum'da kış olimpiyatlarına katılmak, tarihi yerleri görmek ve lezzetleri tatmak için GrsCar Araç Kiralama ofisimizden, web sitemizden ya da çağrı merkezimizden size uygun olan aracı uygun fiyata ve düşük kilometreli olarak kiralayabilirsiniz. Erzurum Havalimanı ve Erzurum merkezde yer alan filomuzun düşük kilometreli ve uygun fiyatlı olduğunu belirtelim. Sizleri Erzurum'a bekliyoruz.