İstanbul Bayrampaşa Ora AVM

Anasayfa / Teslimat Noktalarımız / İstanbul Bayrampaşa Ora AVM
GRSCard / İndirim Kuponu Girişi   
  • GRSCard No

  • İndirim Kuponu

GRSCAR İstanbul / Bayrampaşa Şubesi +90 444 9 505

GRSCAR Araç Kiralama firmasından İstanbul Esenler`de kolayca araç kiralayabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve düşük kilometreli araçlar ile geniş bir filoya sahiptir. Esenler GRSCAR araç kiralama noktası İstanbul Otogarı`na ve Atatürk Havalimanı`na konum olarak oldukça yakındır. Ofisimiz hemen Esenler Metro durağı çıkışındadır.  Bunun yanı sıra İstanbul'un yoğun ilçeleri olan Bağcılar, Sultangazi, Bahçelievler, Güngören ve Gaziosmanpaşa'ya da oldukça yakın olan ofisimiz sizlere bir çok ulaşım kolaylığı ile yakındır.

GRSCAR merkezi olan bu ofis aynı zaman da İstanbul içi ulaşımın kolay olduğu bir lokasyondur, metro, otobüs hatları güzergahında bulunmaktadır. Ofisimize 444 9 505'den ulaşabilir veya www.grscar.com üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

GRSCAR Esenler ofisinden yapacağınız kiralamalarda birçok noktaya yakın olması sebebiyle ulaşım kolaylığı açısından da tercih edebilirsiniz. Ortalama 15-20 dakika mesafede Aksaray, Laleli, Eminönü, Topkapı gibi tarihi ve kültürel miraslarımızın bulunduğu lokasyonlara ulaşarak Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Galata Kulesi, Ayasofya yada Sultanahmet gibi dünyanın gözbebeği tarihi miraslara ulaşabilirsiniz. Bunun dışında tekstil ticaretinin yoğun olduğu Merter,Zeytinburnu yada Bayrampaşa lokasyonlarına sadece 10 dakika mesafe içerisinde ulaşabilirsiniz. Esenler ofisi alışveriş yapmak isteyen müşterilerimiz içinde oldukça uygun bir lokasyon olup İstanbul Forum AVM, Marmara Forum AVM, Venezia AVM ve VEGA AVM'ye oldukça yakındır.