Kayseri Erkilet Havalimanı

Anasayfa / Teslimat Noktalarımız / Kayseri Erkilet Havalimanı
GRSCard / İndirim Kuponu Girişi   
  • GRSCard No

  • İndirim Kuponu

GRSCAR Kayseri / Erkilet Havalimanı
Araç Kişralam Şubesi - 444 9 505

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile kirala, Kayseri'nin güzelliklerini keşfetmek ve lezzetlerini tatmak için geç kalma!

Kayseri, Ankara ve Konya'dan sonra İç Anadolu'nun üçüncü büyük şehridir. Ekonomisi sanayi ile güçlenmekte ve ayakta durmaktadır. Kayseri'nin eski isimleri Mazaka ve Kaisareia olarak bilinmektedir.

Kayseri farklı medeniyetlere ve kültürlere çok uzun yıllardır ev sahipliği yapmaktadır. Kayseri'yi keşfetmek, tarihi ve turistik yerleri görmek için erken rezervasyon seçeneği ile uygun fiyata ve düşük kilometreli konforlu bir araç kiralayabilir ve Kayseri'de gezebilirsiniz.

Kayseri'de Nereleri Görmeliyim?

Kayseri'de görülecek çok sayıda yer var. Fakat bunları görmek için toplu taşıma kullanmak yerine aracınızla, aracınız yoksa uygun fiyata kiralamış olduğunuz araçla keşiflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kayseri'de gezmeden önce tarihi ve turistik yerler hakkında önceden kısa bir bilgi edinmeli ve liste hazırlamalısınız. Listenizde; Erciyes Dağı, Hunat Hatun Külliyesi, Selçuklu Müzesi, Mimar Sinan Evi, Kayseri Kalesi, Ali Dağı Yeraltı Şehri, Kurşunlu Camii, Atatürk Müzesi, Arkeoloji Müzesi ve Mescidi Aksa Camii listenizde yer almalıdır.

Kayseri'de Neler Yemeliyim?

Kayseri denildiğinde ilk akla mantı ve pastırma geldiğini kabul etmeliyiz. Kayseri'de mutlaka mantı, pastırma, güveçte kurusu yiyecekleriniz arasında en baş sıralarda gelmelidir. Şehrin yemek konusunda farklı yanı ise hamur işi yiyeceklerin çok fazla görülmesidir.

Kayseri'de Yapılan Kültür Sanat Etkinlikleri Nelerdir?

Kayseri'de kültür sanat etkinlikleri sürekli gerçekleşmektedir. Tiyatrolar, festivaller, sergiler, söyleşiler, konserler gerçekleşmektedir.

Kayseri'de Görülmesi Gereken Tarihi Yerler Nerelerdir?

Kayseri farklı medeniyetlere uzun yıllar ev sahipliği yaptığı için tarihi yerlerde bir o kadar da fazladır. Tarihi yerleri yakından görmek ve keşfetmek için kısıtlı bir zamanınız varsa aracınız mutlaka olmalıdır. Kayseri aracınızı getirmediyseniz veya aracınız yoksa, bütçenize uygun fiyatlı ve düşük kilometreli bir araç kiralayarak konforlu bir şekilde gezebilirsiniz.

Kayseri'nin tüm bu güzelliklerini keşfetmeniz için ve tadı damağınızda kalacak lezzetleri tatmak için sizleri Kayseri'ye bekliyoruz. Grscar Araç Kiralama ofisimizden, web sitemizden ya da çağrı merkezimizden size en uygun aracı uygun fiyata ve düşük kilometreli olarak kiralayabilirsiniz. Geniş filomuz ile Kayseri merkez ve Kayseri Erkilet Havalimanı'nda sizleri bekliyoruz.