İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Anasayfa / Teslimat Noktalarımız / İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
GRSCard / İndirim Kuponu Girişi   
  • GRSCard No

  • İndirim Kuponu

Sabiha Gökçen Havalimanı Kiralama Ofisi +90 444 9 505

Grscar'dan aracını kirala, İstanbul'un güzelliklerini keşfet!

İstanbul, Türkiye'nin metropol şehirlerinden biri olup aynı zamanda Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağladığı için Dünya'da önemli bir yere sahiptir. Tarihi yerlere, turistik merkezlere, limanlara, uluslararası havalimanlarına sahip olması nedeniyle İstanbul büyük önem taşımaktadır. İstanbul'u keşfetmek ve tadını çıkarmak için uygun fiyata ve düşük kilometreli aracınızı hemen kiralayın.

Tarifsiz güzellikleri, boğaz manzarası, yalıları ile İstanbul Anadolu Yakası bir çok tarihi mekanı içinde barındırır.

İstanbul Anadolu Yakası'nda Nereleri Görmeliyim?

İstanbul'da gezilecek yerlerin listesini oluşturmadan önce İstanbul'a aracınızla mı geleceksiniz ona karar vermelisiniz. Aracınızı getirmeyecek ve İstanbul'dan araç kiralayacaksınız uygun fiyata ve düşük kilometreli size uygun bir aracı kiralamalısınız ve konforla gezmelisiniz.

Anadolu Yakası için gezilecek yerler listenizde; Polenezköy, Şile, Kadıköy Moda, Beykoz Paşabahçe, Anadolu Hisarı, Beykoz Anadolu Kavağı, Hababam Sınıfı Müzesi, Çamlıca Tepesi ve Kız Kulesi mutlaka listenizde olmalıdır.

İstanbul Anadolu Yakası'nda Neler Yemeliyim?

İstanbul'da birçok lezzeti bir arada bulabilirsiniz. Kendine has yemekleri çok olmasa da farklı kültürlerin yemekleri bir arada sunmaktadır. İstanbul'da her saat taze bulabileceğiniz simit, çay ile birlikte çok güzel gitmektedir. Şehrin çeşitli noktalarında pilavcılar, kokoreççiler, midyeciler, lokmacılar çok sayıda vardır. İstanbul deniz kenarı bir şehir olduğu için çeşitli deniz mahsüllerini bulabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası'nda Yapılan Kültür Sanat Etkinlikleri Nelerdir?

Metropolitik konumu, Türkiye'de ki ve Dünya'da ki öneminden dolayı çok sayıda kültür sanat etkinlikleri yapılmaktadır. Festivaller, sergiler, konserler, opera, bale, tiyatro gibi etkinlikler çok fazla sayıda gerçekleşmektedir. İstanbul Opera ve Balesi, Müjdat Gezen Tiyatrosu, Haldun Taner Sahnesi, Bostancı Kültür Merkezi, Moda Sahnesi gibi yerlerde etkinlikler gerçekleşmektedir. Etkinlikler sürekli olduğu için detayları etkinliklerin yapıldığı yerlerden ve düzenleyen organizasyon firmalarının sayfalarından bulmak mümkündür.

İstanbul Anadolu Yakası'nda Görülmesi Gereken Tarihi Yerler Nerelerdir?

İstanbul eski çağlardan bu yana bir çok medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle İstanbul'un bir çok noktasında tarihi yer bulmak mümkündür. Gezilecek tarihi yerlere gitmek için uygun fiyata ve düşük kilometreli bir araç kiralamayı unutmayın. Gezilecek olan tarihi yerler listenizde; Ferit Paşa Korusu, Pembe Yalı, Beylerbeyi Sarayı, Küçüksu Kasrı, Mihrabad Korusu, Hidiv Kasrı, Beykoz Korusu, Anadolu Kavağı mutlaka bulunmalıdır.

İstanbul'un tadını çıkarmak, tarihi ve turistik yerleri görmek için GrsCar Araç Kiralama ofisimizden, çağrı merkezimizden ya da web sitemizden aracınızı hızlı ve kolay bir şekilde kiralayabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası'nda uygun fiyatlı ve düşük kilometreli araçlarımızla sizleri İstanbul Ataşehir ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bekliyoruz.

https://www.grscar.com/arac-kiralama/sabiha-gokcen-havalimani

444 9 505