Kampanyalar

Anasayfa / Kurumsal / Kampanyalar

7350+Kdv'den Başlayan Fırsatlarla Bmw 2.16d ve Mercedes C200d Kiralama Fırsatını Kaçırmayın !  Üstelik Dezenfekte Edilmiş ve Adres Teslim Seçenekleriyle...  Suv araç kiralama keyfini de Grscar farkıyla yaşayın !

3450+Kdv'den Başlayan Fırsatlarla Peugeot-2008 ve Opel-Crossland Kiralama Fırsatını Kaçırmayın !  Üstelik Dezenfekte Edilmiş ve Adres Teslim Seçenekleriyle...  Suv araç kiralama keyfini de Grscar farkıyla yaşayın !

2000+Kdv'den Başlayan Fiyatlarla Yeni Model Araç Kiralama Fırsatı Grscar Farkı İle Yaşayın !

Sevdiklerinizle yol çıkmanın çıkmanın tam zamanı ! Grscar farkıyla uygun ve yeni araçları %20 şimdi öde indirimine ek %10 indirimli kiralayın.

Maximum kredi kartlarına özel olarak peşin fiyatına 3 taksitle araç kiralayabilirsiniz. Tüm araç kiralamalarınız da geçerli olmak üzere www.grscar.com veya 444 9 505 üzerinden yapacağınız kiralamalar da geçerlidir.

 

Kampanyamız l erken rezervasyon fırsatınızı sunmaktadır. Erken rezervasyonun avantajını Grscar farkıyla yaşayarak %20 indirim kazanın. İnternet sitemiz üzerinden 01.04.2020-01.09.2020 arasında yapacağınız rezervasyonlar da geçerli olmak üzere en yeni model, uygun fiyatla yol arkadaşınız olmaya hazırız !

Türkiye ekonomisinin hak ettiği seviyeye ulaşması için GRS Car Rental olarak araç kiralama artık %10 indirimli.
Açıklanan programın başarılı bir şekilde sonuçlanması ve ekonomiye karşı gerekli sorumluluğun yerine getirilebilmesi için yapılan çağrıya uyarak güncel araç kiralamalarında yılsonuna kadar %10 indirim uygulayarak enflasyonla topyekün mücadele programına destek verdiğimizi kamuoyunun bilgisine arz ederiz.