Malatya Merkez

Anasayfa / Teslimat Noktalarımız / Malatya Merkez
GRSCard / İndirim Kuponu Girişi   
  • GRSCard No

  • İndirim Kuponu

GRSCAR Malatya
Araç Kiralama Ofisi - 444 9 505

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile kirala, Malatya'yı görmek için geç kalma!
Malatya, Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük kenti olup yukarı Fırsat bölümünde yer alır. Malatya'yı görmek ve keşfetmek için aracınızla gelmeyecekseniz, size en uygun aracı uygun fiyatlı ve düşük kilometreli olarak kiralamalısınız.

Malatya, Hitit döneminde kurulmuş olup uzun yıllardan el değiştirerek yıkılıp yeniden yapılarak bugüne kadar gelmiştir.

Malatya'da Nereleri Görmeliyim?
Malatya'da görülecek yerler için aracınız var mı? Aracınız yoksa, uygun fiyatlı ve düşük kilometreli olarak bir araç kiralamalı ve Malatya gezinizi bu şekilde gerçekleştirmelisiniz. Malatya'da gezilecek yerler listenizde; Darende, Battalgazi, Pütürge, Kale, Şelale Parkı, Atatürk Evi, Günpınar Şelalesi ve Malatya Atatürk Evi mutlaka bulunmalıdır.

Malatya'da Neler Yemeliyim?
Malatya denildiğinde halk arasında ilk akla kayısı gelmektedir. Kayısı ve kuru kayısının tadına bakmadan Malatya'dan dönmemelisiniz. Yoğurtlu havuç kavurması, Osmanlı Saray limontası, saç kavurma, Malatya usulü fırında tavuk, arapgir, Abuzer Gıffari Kebabı, şambali, pirpirim çorbası, yandım çavuş ayranı, muzlu ballı kadayıf, kayısı tatlısı, çekpare, cızlama, deli kız baklavası, kuymak Malatya'da yemeniz gerekenler arasındadır.

Malatya'da Yapılan Kültür Sanat Etkinlikleri Nelerdir?
Malatya'da her sene ulusal ve uluslararası etkinlikler düzenlenmektedir. Bu etkinlikler; Uluslararası Kültür Sanat ve Kayısı Festivali, Arguvan Türkü Festivali, Geleneksel Darende Zengibar Karakucak Güreş ve Kültür Festivali, Yazıhan Kültür ve Sanat Festivali, Arapgir Bağbozumu Şenlikleri'dir.

Malatya'da Görülmesi Gereken Tarihi Yerler Nerelerdir?
Malatya'da tarihi yerleri ziyaret etmek için aracınız yoksa, zamandan tasarruf etmek için size en uygun aracı, uygun fiyatlı ve düşük kilometreli olarak kiralamalısınız. Malatya'da görmeniz gereken tarihi yerler listenizde; Hürriyet Parkı, Etnografya Müzesi, Atatürk Evi, Aslantepe Ören Yeri, Malatya Müzesi mutlaka bulunmalıdır.

Malatya'yı görmek ve tüm bu güzellikleri keşfetmeniz için sizleri Malatya'ya bekliyoruz. GrsCar Araç Kiralama Ofislerimizden, web sitemizden yada çağrı merkezimizden size en uygun aracı, uygun fiyata ve düşük kilometreli olarak kiralayabilirsiniz. Geniş filomuz ile sizleri Malatya'da bekliyoruz.

Adres   = İnönü Mahallesi, Terminal Caddesi, No: 17/A  Malatya
Telefon = +90(422)212 50 55